دیجیتالدیجیتال مارکتینگ

در دنیای دیجیتال، تنها دیده‌شدن مهم نیست. همراهی و تعامل مخاطب با محتوای شماست که حضور تاثیرگذار شما را تثبیت می‌کند. ما با شما همراهیم تا حضورتان در جهانِ دیجیتال اثرگذار باشد. برای رسیدن به این نقطه، جایی انتخاب می‌شود که مخاطبان شما حضور دارند و این نکته کمک می‌کند تا با هزینه‌ی منطقی، سرعت دیده شدنِ موثرتان، افزایش پیدا کرده و نتیجه‌بخش شود.

نمونه کارهامون

کمپین تابستانه رایتل
موشن گرافیک سالگرد تولد پم پم
ویدئوی شبکه های اجتماعی استیل البرز
طراحی پست سوشال مینو 200x200 - طراحی پست سوشال مینو
موشن گرافیک زمستان مینو
1 100 درصد معتبر 1 200x200 - کمپین فروش سیم‌کارت‌های دائمی (100%) همراه اول
رکورددار سرعت اینترنت
موشن گرافیک باشگاه فیروزه‌ای همراه اول
آرم آگهی طرح طراوت بانک صادرات
موشن گرافیک روز معلم بانک صادرات

پاسخ‌های این خدمت

 • انواع روش‌های دیجیتال مارکتینگ چیست؟

  از آنجایی که دیجیتال مارکتینگ شامل همه فعالیت‌های تبلیغاتی حوزه آنلاین و اینترنتی هست، روش‌های دیجیتال مارکتینگ هم به عدد همه این فعالیت‌هاست، پس به طور خلاصه می‌توانیم بگوییم روش‌های دیجیتال مارکتینگ شامل موارد زیر است:
  طراحی مناسب سایت و بهینه‌سازی موتور جستجو
  تبلیغات کلیکی و بنری
  نیتیو ادز (Native Ads)
  گوگل ادز (Google Ads)
  ایمیل مارکتینگ (E-mail Marketing)
  تبلیغات موبایل ویو (Mobile View Ads)
  تبلیغات شبکه‌های اجتماعی (مانند تبلیغات اینستاگرامی و تلگرامی)
  اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing)
  برندینگ در حوزه دیجیتال

 • دیجیتال مارکتینگ چیست؟

  بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) یکی از ابزارهای بازاریابی است که از اینترنت و فن‌آوری‌های دیجیتال که مبتنی بر اینترنت هستند برای دسترسی به مخاطبان و تعامل با آن‌ها استفاده می‌کند.

  برندها برای ارتباط هرچه بیشتر با مخاطبانشان در بستر دیجیتال، از کانال‌هایی مانند: رسانه‌های اجتماعی ، موتورهای جستجو، ایمیل، وب‌سایت‌های دیگران و … استفاده می‌کنند. اقداماتی که در  دیجیتال مارکتینگ انجام می‌شود شامل بازاریابی متن، ویدئو، بیلبوردهای الکترونیکی، ایمیل‌ مارکتینگ و … است. این موضوع برای برندها به معنی داشتن فرصت‌های زیادی برای دسترسی به مخاطبان مورد نظرشان است و این امکان را به آن‌ها می‌دهد که کمپین‌ها، محتوا و استراتژی‌های خود را تجزیه و تحلیل کنند تا بفهمند در این حوزه چه کارهایی باید انجام دهند.