ایده‌پردازیایده‌پردازی

تمایز، اولین نقطه‌ در جذب نگاه مخاطب است. نگاهِ متفاوت در خلق ایده‌ی اصلی یا در فرمِ اجرایی، چه پرورش ایده‌ای نو باشد و چه پرداختِ یک ایده از زاویه‌ای متفاوت، هدف را در دسترس شما قرار می‌دهد. با شما هستیم تا روایتی که از شما به چشم و گوش‌ها می‌رسد؛ منحصر به شما و موثر بر مخاطبان‌تان باشد.

نمونه کارهامون

کمپین تابستانه رایتل
آرم آگهی تسهیلات ویژه پزشکان، وکلا، مهندسین و موسسات حسابرسی بانک صادرات
موشن گرافیک سالگرد تولد پم پم
کمپین محیطی ستاره یک
ویدئوی شبکه های اجتماعی استیل البرز
کمپین محیطی ستاره اول
آگهی تلویزیونی کمپین معرف همراه اول 1 200x200 - آگهی تلویزیونی کمپین معرف همراه اول
طراحی پست سوشال مینو 200x200 - طراحی پست سوشال مینو
کمپین از رایتل 20 بگیرین 200x200 - کمپین از رایتل 20 بگیرین
موشن گرافیک زمستان مینو

پاسخ‌های این خدمت

 • انواع تبلیغات چیست؟

  با تبدیل شدن اینترنت به بخش جدا نشدنی از زندگی افراد، حضور تبلیغات هم دچار تغییر شده است و تبلیغات هم برای دسترسی هرچه بیشتر به گروه های گسترده‌ مخاطب از ابزارهای نوین استفاده می‌کند. بر این اساس می‌توان تبلیغات را به دو دسته‌ی تبلیغات سنتی و تبلیغات دیجیتالی تقسیم‌بندی کرد.
  تبلیغات سنتی، تبلیغاتی است که در آن از ابزارها و رسانه‌های مرسوم گذشته که برای بیش از ۱۵۰ سال مورد استفاده قرار گرفته،  استفاده می‌شود. این نوع تبلیغات شامل مواردی مانند: تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، چاپی، مجلات، روزنامه‌ها و تبلیغات محیطی است. این تبلیغات بیشتر به صورت یک ارتباط یک‌ طرفه و تنها به عنوان راهی برای ارسال پیام به مخاطبان عمل می‌کند.
  در تبلیغات دیجیتالی از ابزارها و رسانه‌های نوین که بیشتر به صورت دیجیتالی هستند استفاده می‌شود. این نوع تبلیغات شامل مواردی مانند: تبلیغات در موتورهای جستجو، بلاگ‌ها، شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها، پیامک و … می‌شود. این تبلیغات علاوه بر انتقال پیام برندها به مخاطبانشان، فرصت تعامل داشتن آن‌ها با یکدیگر را نیز فراهم کرده است.

 • تبلیغات چیست؟

  تبلیغات از قدیمی‌ترین شکل‌های بازاریابی و یک فعالیت ترویجی با هدف اصلی فروش محصول یا خدمات به مخاطبان مورد نظر است. در تبلیغات با استفاده از یک پیام درست و تاثیرگذار، می‌توان بر روی اقدامات مخاطبان هدف برای خرید ، فروش و یا سایر اقدامات مورد نظر برند، تأثیر گذاشت. تبلیغات می‌تواند گروه مخاطبان کوچکی را هدف قرار دهد  یا به اصطلاح نیش (niche) باشد و یا گروه بزرگی را هدف قرار دهد و عمومی باشد.
  تبلیغات با در نظر گرفتن گروه‌های مخاطبان و میزان نفوذپذیری مورد نظر، به سه دسته‌ی اصلی تقسیم می شود:
  1. تبلیغات ATL (Above The Line) : تبلیغاتی هستند که در آن از رسانه‌های عمومی‌ که میزان نفوذ بالایی در میان گروه‌های گسترده‌‌تری از مخاطبان دارند، استفاده می‌شود مانند رادیو و تلویزیون و …
  2. تبلیغات BTL (Below The Line) : تبلیغاتی هستند که در آن‌ها از رسانه‌های متمرکزتر که گروه‌های مخاطب خاصی را هدف قرار می‌دهد، استفاده می‌کند. این رسانه‌ها بیشتر در نقاط تماس خاص آن گروه‌ها قرار دارند. مانند تبلیغات فروشگاهی، سمپلینگ و ….
  3. تبلیغات TTL (Through The Line) : در این نوع از تبلیغات به صورت همزمان از رسانه‌های ATL و BTL برای یک کمپین تبلیغاتی استفاده می‌شود. این نوع تبلیغات را کمپین‌های ۳۶۰ درجه و یا تبلیغات یکپارچه‌ی بازاریابی (‌IMC ) نیز می‌نامند.

 • کمپین تبلیغاتی ۳۶۰ درجه چیست؟

  کمپین تبلیغاتی 360 درجه کمپینی است که برای انتقال پیام به مخاطبان، از رسانه‌ها و ابزارهای مختلف ارتباطی به صورت یکپارچه استفاده می‌کند. در این نوع کمپین،‌ یک ایده‌‌ی‌ خلاق و پیام اصلی برای توسعه در تمام رسانه‌ها استفاده می‌شود. در طراحی‌ها جلوه‌های مختلفی از ایده‌ی اصلی متناسب با رسانه‌ای‌ که قرار است در آن منتشر شود، دیزاین می‌شوند. کمپین‌های ۳۶۰ درجه این امکان را به برندها می‌دهد که بتوانند به مخاطبان خود در هر نقطه‌ای از بازار که باشند دسترسی پیدا کنند و پیامشان را به آن‌ها برسانند.

 • آژانس تبلیغاتی یا شرکت تبلیغاتی چیست؟

  شرکت تبلیغاتی ، یک سازمان مستقل هست که خدمات حرفه‌ای در حوزه‌ی تبلیغات ارائه می‌دهد. این نوع شرکت‌ها به سایر شرکت‌ها برای دست‌یابی به مخاطبانشان و رساندن پیامشان به آن‌ها کمک می‌کند. خدمات این شرکت‌ها شامل برنامه‌ریزی، تولید، اجرا و مدیریت آگهی‌های تجاری در رسانه‌های مختلف (مانند تلویزیون، رادیو، محیطی، چاپی و آنلاین) برای برندها است.