, , ,

کانون تبلیغاتی برای کسب و کار شما چه کار می‌کند آیا استخدام کانون تبلیغاتی آفلاین برای کسب‌‌و‌کار شما مفید است

کانون تبلیغاتی

ارتباطات، پایه‌ی اصلی رابطه‌ی شما با مشتریان است. معنای حفظ یک کانال ارتباطی خوب بسیار فراتر از استفاده از ترفندهای رسانه‌ای و تولید محتوا توسط نویسنده‌های نامی است.

حفظ رابطه‌ی خوب با مشتریان، نیازمند دقت به جزئیات و درعین‌حال ایجاد ارزش افزوده با تولید محتوای خوب و پشتیبانی از خط تولید کالاهای مناسب است تا از کسب‌و‌کار پشتیبانی به عمل بیاید و سوددهی تضمین شود. در این مقاله می‌خواهیم ببینیم آیا کانون تبلیغاتی آفلاین می‌تواند در این راه به شما کمک کند یا خیر. 

در سال‌های اخیر، بحث‌های زیادی در رابطه با مزایا و معایب استخدام کانون تبلیغاتی دیجیتالی خارج از سازمان و داشتن فعالیت خرید و فروش در رسانه‌ها برای دستیابی به مشتریان و متصل شدن به مخاطبان صورت گرفته است. آژانس‌های تبلیغاتی نیز به‌آهستگی تمرکز خود را به سمت تبلیغات آنلاین برده‌اند، زیرا این چیزی است که بیشتر مشتریان به دنبالش هستند. تبلیغات آنلاین در بیشتر موارد ارزان‌تر است، برند را تقویت می‌کند و امکان ارتباط با مخاطبان بیشتر را فراهم می‌کند. اما آیا واقعا همین‌طور است؟ آیا از این طریق افزایش فروش ادامه می‌یابد یا این فقط یک رؤیای واهی است؟

کسب‌و‌کارها برای اینکه موفق باشند، به یک کانال ارتباطی خوب نیاز دارند. باید برندی بسازند و از همان آغاز تولدش، آن را پرورش بدهند. هیچ راه‌حل آماده‌ای برای آنها وجود ندارد. اینجاست که کانون تبلیغاتی برای نجات آنها پا پیش می‌گذارد. تبلیغات آفلاین ازطریق کانال‌های بیرونی، چاپ، تبلیغات تلویزیونی و کانال‌های دیگری ازاین‌دست حیاتی است و هنوز هم در عصر دیجیتال معنای خود را از دست نداده‌ است. کانون تبلیغاتی آفلاین با سابقه‌ی طولانی در تهیه‌ی کمپین‌های موفق می‌تواند کسب‌و‌کار شما را در مقابل دید مخاطبان قرار بدهد و ارزشی را که نیاز دارد، برای آن ایجاد کند.

بله، البته این موقعیت یک روی دیگر هم دارد. مطابق تحقیقی که به‌تازگی توسط مجله‌ی وال‌استریت انجام شده، صنعت تبلیغات سرشار است از فعالیت‌های اشتباه و این فعالیت‌های اشتباه می‌توانند تأثیر عظیمی بر کمپین تبلیغاتی شما داشته باشند. اما همیشه هم این‌طور نیست. کانون تبلیغاتی‌ای که با خرید رسانه‌ای و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی سر‌وکار دارد، می‌تواند کسب‌و‌کار شما را حسابی پیش بیندازد؛ البته به شرطی که کانون تبلیغاتی مناسب را انتخاب کنید.

کانون تبلیغاتی آفلاین راهکارهایی ارائه می‌دهد که خلاق و مؤثر هستند. آنها می‌توانند به شما در ایجاد کمپین‌های مناسبی که با بودجه‌‌تان هماهنگ هستند و بهترین نتیجه را دربر دارند، کمک کنند.

ایجاد کمپین‌های مناسب

کانون تبلیغاتی با فعالیت‌های تحقیقاتی مؤثر گره خورده است؛ تحقیقاتی که می‌توانند مخاطبان مناسب را برای هر کمپینی پیدا کنند. کانون تبلیغاتی با پشتوانه‌ی این تحقیقات نه‌تنها نیازهای کسب‌و‌کار شما را درک می‌کند، بلکه ترجیحات گروه‌های خاص مخاطبان و اینکه چطور به کمپین‌های مختلف واکنش نشان می‌دهند را نیز می‌فهمند. ایجاد کمپین‌های مناسب، از نقطه‌نظر کانون تبلیغاتی آفلاین، به درک طول دوره‌ی توجه و روش‌های مناسب برای جلب‌توجه مخاطبان، بدون تحمیل برند به آنها، نیاز دارد.

ازآنجاکه کانون تبلیغاتی آفلاین از فعالیت‌های خرید و فروش رسانه‌ای به‌خوبی آگاهی دارد، می‌تواند به موقعیت‌یابی کسب‌و‌کار شما با توجه به نیاز کمپین کمک کند و درنتیجه نتایجی را که می‌خواهید در اختیار شما قرار بدهد که باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها نیز می‌شود. اگر با کانون تبلیغاتی مناسب کار کنید، در کوتاه‌مدت شاهد برگشت سرمایه‌ی شگفت‌انگیزی خواهید بود. علاوه بر اینکه با کمپین‌های مؤثر به نتایج دلخواه می‌رسید، در طول مدتی که کمپین ادامه دارد شاهد تحولات گسترده‌ای هم در برند خواهید بود.

مطالب مرتبط:

شرکت های تبلیغاتی چگونه در دنیا امروز رشد می کنند

مزیت داشتن دیدگاه

تیم‌های درون‌سازمانی روش فوق‌العاده‌ای برای مدیریت کمپین‌های کوچک و استراتژی‌های تبلیغاتی برای کسب‌وکار شما هستند، اما در بیشتر مواقع به جایی می‌رسید که به تیمی از متخصصان نیاز دارید. تیم‌های درون‌سازمانی شما ممکن است بهترین ایده‌ها را داشته باشند، اما افراد حرفه‌ای که برای کانون تبلیغاتی کار می‌کنند تخصص‌هایی دارند که در ترکیب با ایده‌های عالی، فوق‌العاده عمل می‌کنند.

همچنین، استخدام یک کانون تبلیغاتی به کسب‌و‌کار شما کمک می‌کند تا دیدی از بیرون داشته باشید که می‌تواند با چشم‌انداز درونی سازمان شما هماهنگ شود. بهترین بخش آن، در معرض ایده‌های خوب قرار گرفتن و درک بهتر از کمپین‌ها است که کانون تبلیغاتی در طی سال‌ها به آن دست پیدا کرده است.

استادان حرفه‌ی خود

کانون تبلیغاتی، تیم‌هایی از افراد حرفه‌ای در اختیار دارد که در زمینه‌ی کاری خود سال‌ها تجربه دارند و می‌توانند از تجربه‌هایشان برای رسیدن به راهکارهای سفارشی موردنیاز کسب‌وکار شما استفاده کنند. خلاقیت این افراد حرفه‌ای آنها را بهترین گزینه برای ایجاد کمپین‌های تبلیغات محیطی زیبا، خلاقانه و مؤثر می‌کند.

بهترین نکته درباره‌ی استخدام کانون تبلیغاتی آفلاین این است که تیم هسته‌ای شما می‌تواند بر مقیاس‌های کسب‌و‌کار و دست‌یابی به اهداف کسب‌و‌کار تمرکز کند. این نه‌تنها تسلط دائمی شما بر موقعیت را تضمین می‌کند، بلکه از بار مسئولیت تیم‌تان هم می‌کاهد و بهره‌وری پروسه‌های داخلی سازمان را افزایش می‌دهد.

کانون تبلیغاتی بهترین گزینه برای تبلیغات است، زیرا علاوه بر اینکه فواید زیادی برای کسب‌و‌کار شما دارد،  با ایجاد کمپین‌های فوق‌العاده به حضور مداوم برندتان نیز کمک می‌کند.

 

برگرفته از: entrepreneur.com

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =