,

دختری که با راه اندازی وب سایت ثروت ۱/۵ میلیون دلاری به دست آورده است داستان بنیانگذار وب سایت WhateverLife

راه اندازی وب سایت

دختر نوجوانی با استعداد و خلاقیت زیاد، سایتی به نام WhateverLife راه‌اندازی کرده است که در آن نقشه‌های MySpace و دیگر راهنماهای رایگان را ارائه می‌کند. این دختر اخراجی از مدرسه، ماهانه ۷۰ هزار دلار درآمد دارد و وب سایتش بیش از ۷ میلیون بازدیدکننده و صفحاتش بیش از ۶۰ میلیون بازدید دارد. همه‌ی ما مجذوب شنیدن داستان شرکت‌های موفقی مثل WhateverLife هستیم که بسیار سریع رشد کرده‌اند. نحوه‌ی موفقیت افراد و کسب‌وکارها در فضای آنلاین همیشه جذاب است. هر فردی با اندکی سخت‌کوشی، فراگیری مهارت‌های ابتدایی و کمی شانس می‌تواند تجارت آنلاین موفقی را راه‌اندازی کند.

این داستان جذاب یک دانش آموز دبیرستانی است که با فراگیری مهارت‌های html کسب و کار آنلاین خود را راه‌اندازی کرد. وب سایتی که هر شخصی از استفاده از آن لذت خواهد برد. در این مقاله سه اصل اساسی برای سرمایه‌گذاری در فضای آنلاین را بخوانید:

۱- مهم نیست چه کسی یا کجا هستید. می‌توانید یک دانش‌آموز دبیرستانی باشید که هیچ شغلی را (مثل مدیریت وب سایت) تجربه نکرده است اما یک کسب و کار موفق راه‌اندازی کنید. در فضای اینترنت هیچکس نمی‌داند شما چه کسی هستید، بنابراین داشتن تجربه‌ی کاری زیاد می‌تواند کمی دست‌وپاگیر باشد؛ چرا که در این مسیر توأم با کار، به جای آنکه تنها به سمت هدف‌تان پیش بروید و به برخی از مسائل بی‌توجه باشید، مهارت‌های زیادی را فرا خواهید گرفت (مثل اینکه چرا برخی قسمت‌ها به خوبی کار نمی‌کنند).

۲- وب سایتی را راه‌اندازی کنید که به موضوعش علاقه دارید. مالک WhateverLife سایت خود را با هدف تبدیل آن به یک تجارت عظیم شروع نکرد. او به این دلیل وب سایتش را راه اندازی کرد که به موضوع آن علاقه مند بود. بنابراین موضوع سایتی که می‌خواهید آن را مدیریت کنید بیش از اندازه مهم است.

۳- حتی اگر شما تجربه‌ی زیادی در فضای اینترنت و تجارت داشته باشید، اشلی (بنیان گذار WhateverLife) این کار (راه اندازی وب سایت) را بهتر از شما انجام می‌دهد، زیرا او مخاطبان را هدف اصلی خود قرار داده است. درست مثل مارک زاکربرگ (موسس فیسبوک). اگر برآورده کردن نیاز مخاطبان را هدف خود قرار دهید، این کار مزیت‌های زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. زیرا شما خواسته‌ها و ذهنیات آنان را درک می‌کنید.