حضور در نمایشگاه تلکام چگونه به دیده شدن شما کمک می‌کند ۹ روش برای بهتر دیده شدن در نمایشگاه تلکام

تلکام

امروزه سود صنعت مخابرات یا همان تلکام، ۳ درصد کل محصولات دنیا را شامل می‌شود، بنابراین تلکام بخش مهمی از اقتصاد جهانی است و نقش مهمی در صنعت دارد.

تغییرات بسیار زیادی در راستای تلکام و برای پیشرفت ارتباط صورت گرفته و خواهد گرفت که در نحوه‌ی زندگی انسان‌های امروزی بسیار مؤثر است. این پیشرفت‌ها مستلزم شناخت تلکام توسط عموم مردم است که با اطلاع‌رسانی و تبلیغات می‌توان این پیشرفت را به عموم مردم شناساند.

یکی از روش‌های بسیار پرطرفدار امروزی، مشارکت در نمایشگاه تلکام و بازدید از آن می‌باشد که بسیار جالب و دیدنی است.

در این نمایشگاه باید این صنعت را در معرض دید عموم بگذارند تا همگان از تجهیزات و نحوه‌ی انتقال اطلاعات آگاهی داشته باشند و به رقابت با دیگر کشورها ترغیب شوند؛ چراکه امروزه در کشورهای مختلف سرعت انتقال اطلاعات در صدر رکوردها قرار دارد و مردم همیشه درحال مقایسه‌ی این سرعت در کشور خود با دیگر کشورها هستند.

به هر حال، این فناوری هر روز درحال پیشرفت است و باید هم‌راستای آن قدم برداشت.

روش‌هایی برای مشارکت موفق و بهتر دیده شدن در نمایشگاه

 

تلکام

 

 

۱. نمایش قطعات برای تجهیزات ارتباطی و مخابراتی

نمایش قطعات موجب جذب بازدیدکنندگان می‌شود. ملموس بودن تجهیزات در جلب‌نظر بازدیدکنندگان نمایشگاه تلکام بسیار مؤثر است.

۲. استفاده از ابزار بصری برای تشریح قطعات

قطعات و تجهیزات فنی باید برای بازدیدکنندگان به نمایش دربیاید و عملکرد آنها تشریح شود که این مهم می‌تواند توسط لایت باکس‌ها، جذابیت‌های گرافیکی، تلویزیون‌ها و ویدیو وال‌ها، تجهیزات واقعیت افزوده و … صورت بگیرد.

۳. معرفی محصول توسط المان‌های مختلف در غرفه

تنوع شاخه‌های کالایی تلکام فراوان است. برای مجزا کردن غرفه‌ی خود از شاخه‌های دیگر، باید المانی در طرح غرفه خود درنظر بگیرید تا محصولات خود را به‌درستی به بازدیدکنندگان معرفی کنید.

۴. محصولات، قطعات و تجهیزاتِ قابل‌لمس

محصولات شرکت خود را در دسترس عموم قرار دهید. برای آنها ارزش قائل شوید و برای قطعات بزرگ و کوچک سکو و استند درنظر بگیرید؛ به‌گونه‌ای که مخاطب بتواند آنها را از تمام زوایا، به‌وضوح ببیند. اما برای قطعات خیلی بزرگ لزومی به ساخت غرفه در محل قرارگیری آنها نیست.

می‌توانید قسمت CIP و VIP را غرفه‌سازی کنید و در محل ارائه‌ی دستگاه‌ها، صرفا کف‌سازی انجام دهید.

۵. نمایش نوآوری‌ها

اگر محصولی با فناوری جدید ارائه کرده‌اید، می‌توانید فضایی برای کارگاه درنظر بگیرید یا با برگزاری بازی‌ و سرگرمی‌های متنوع آنها را به بازدیدکنندگان نمایشگاه تلکام معرفی کنید.

۶. مقایسه‌ی محصولات غرفه

برای نمایش کیفیت محصول خود، می‌توانید به‌نحوی محصول خود را با محصولات قدیمی مقایسه کنید و ضمن لحاظ کردن این مقایسه، دلایل خود را در غرفه به نمایش بگذارید.

۷. تبلیغات برای معرفی محصول جدید

اگر محصولی جدید برای ارائه در غرفه‌ی نمایشگاهی خود دارید، حتما از تبلیغات محیطی و رادیوی نمایشگاه بهره ببرید.

لزومی ندارد بازدیدکنندگان حتما از کنار غرفه‌ی شما گذر کنند؛ آنها با تبلیغات شنیداری و دیداری از محصول شما آگاه می‌شوند و برای بازدید از نزدیک، به غرفه‌ی شما می‌آیند.

مطالب مرتبط:

غرفه‌سازی نمایشگاهی برندهای معتبر چگونه است؟

غرفه‌ نمایشگاهی خود را به صرفه بسازیم

۸. اعطای نمایندگی

نمایشگاه تلکام فرصتی برای گسترش کار شماست. می‌توانید با برگزاری جلسه در غرفه‌ی نمایشگاهی، نمایندگی محصولات و خدمات‌تان را به سایر همکاران اعطا کنید.

۹. همکاری‌های بین‌المللی

برای ارائه‌ی کار خود حتما با بروشورهای انگلیسی در نمایشگاه حاضر شوید و همراه با پرسنلی مسلط به زبان از غرفه‌های خارجی بازدید و تعامل برقرار کنید.

امروزه نمایشگاه تلکام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و رقابت در آن موج می‌زند. برای حضور موفق خود در این نمایشگاه لازم است بهترین راه‌ها را برگزینید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفت =