, ,

تقویم رومیزی راهی برای داشتن یک کمپین تبلیغاتی موفق

چطور با تقویم رومیزی کمپین تبلیغاتی حرفه‌ای داشته باشیم

خدمات چاپ دیجیتال آژانس تبلیغاتی پرمون طرح، با استفاده از  بهترین و باکیفیت‌ترین ابزار تبلیغات در ایران، بالاترین استانداردهای کیفی را در چاپ تبلیغات ارائه می‌دهد. یکی از این خدمات، چاپ تقویم رومیزی است که کیفیت و طراحی آنها برای شرکت ما افتخارآفرین است.

توزیع تقویم رومیزی روش بسیار خوبی برای ترویج و شناساندن برند است و کالا یا خدمات شما را به بهترین شکل تبلیغ می‌کند.

تقویم رومیزی مانند یک کتاب داستان است و برای اینکه مردم آن را انتخاب کنند و به تقویم‌های دیگر ترجیح بدهند، باید انگیزه‌ای وجود داشته باشد. بنابراین برخلاف آنچه فکر می‌کنید، طراحی تقویم رومیزی همیشه هم آسان نیست.

تبلیغ مؤثر کالا یا خدمات در طراحی تقویم رومیزی و در عین حال رعایت محدودیت‌های آن، تأثیر ماندگاری در ذهن مشتریان فعلی و آتی شرکت شما خواهد داشت.

محتوایی انتخاب کنید که برای مخاطب جذاب و آشنا باشد

برای اینکه تقویم رومیزی جذاب باشد، محتوای آن باید با مخاطب حرف بزند. ترندها و تم‌های سال را در نظر بگیرید و به این فکر کنید که چطور می‌توانید آنها را به بازاریابی خدمات خود گره بزنید. تمام صفحات تقویم رومیزی شما باید خلاقانه و جذاب طراحی شوند و در عین حال کاملا واضح و شفاف نشان بدهند که کسب‌و‌کار شما چه منافعی برای مخاطب دارد.

عکس کودکان دوست‌داشتنی روی صفحات تقویم رومیزیِ شرکتی که در زمینه‌ی پوشاک فیتنس فعالیت دارد، شاید زیبا و جذاب باشد، اما هیچ ارتباطی با فیتنس ندارد. در حالی‌که اگر در تقویم رومیزی همین شرکت، تصویر کودکانی که لباس‌های فیتنس برند در سایز کوچک پوشیده‌اند و درحال انجام فعالیت‌هایی مانند یوگای کودکان هستند چاپ شود، انتخاب مناسب و بجایی خواهد بود.

همیشه بازار هدف و چیزی را می‌خواهید بفروشید، در نظر داشته باشید. اگر بازار هدف شما مادران ۲۷ تا ۳۷ ساله هستند و هدف شما این است که محصولات جدید لباس کودک را تبلیغ کنید، در مسیر درستی قرار دارید.

برند را برجسته کنید

رنگ‌ها معرف شرکت و هویت برند شما هستند و باید در تمام قسمت‌های تقویم رومیزی ثابت باشند. به‌طوری‌که هر گاه مخاطب به شاهکار تبلیغاتی شما نگاه می‌کند، شرکت‌ و محصول‌ یا خدمات‌تان را به یاد بیاورد.

تم را حفظ کنید

مانند هر کمپین تبلیغاتی دیگر، طراحی و تم همه‌ی صفحات تقویم رومیزی باید یکسان باشد، چراکه این هماهنگی معرف ثبات و تداوم شماست.

از فونت گرفته تا پیام تبلیغاتی، پیام کلی و خلاقیتی که به‌کار برده‌اید، باید در تمام صفحات تقویم رومیزی یک‌دست باشد.

از تصاویر باکیفیت و جذاب استفاده کنید

کیفیت تصویر در تقویم رومیزی، بازتابی از کیفیت برند است و این یعنی تصاویر در همه‌ی صفحات باید رزولوشن بالا و کیفیت بسیار خوبی داشته باشند.

به خاطر داشته باشید افرادی که تقویم شما را روی میز خود دارند، هر روز به آن نگاه می‌کنند و حتی کوچک‌ترین نقایص آن را تشخیص می‌دهند و هر نوع کاستی را با برند شما مرتبط می‌کنند.

تقویم رومیزی

طراحی تقویم رومیزی سال ۱۳۹۷ | به سفارش شرکت ایران آتونیکس

از یادآوری‌ رویدادهای خاص در کسب‌وکارتان نترسید

با استفاده از تصاویر و نمادهای چشم‌گیر، فروش‌ها و رویدادهای خاص سال را برجسته کنید. در  طراحی تقویم رومیزی می‌توانید قسمتی را به «رویدادهای آتی» اختصاص بدهید تا یک ماه قبل از اینکه حراج بزرگ‌تان آغاز شود، آن را تبلیغ و یادآوری کنید.

اگر رویدادهای ملی یا ورزشی، با مخاطب یا تبلیغات شما مرتبط هستند، می‌توانید آنها را نیز برجسته کنید. این نیز راه دیگری است برای اینکه به مشتریان بالقوه‌ی خود نشان بدهید که تجربیات آنها را درک می‌کنید.

کاربرد تقویم رومیزی را فراموش نکنید

گرچه تقویم رومیزی ابزار تبلیغ کسب‌و‌کار شماست، اما نباید فراموش کنید که کاربرد اصلی آن کمک به افراد برای برنامه‌ریزی روزانه است. پس به این نکته که تقویم رومیزی شما چقدر از فضای میز کاربر را اشغال می‌‌کند و آیا در تقویم جای کافی برای نوشتن یادداشت‌های روزانه وجود دارد یا خیر نیز فکر کنید.

از مشتریان و افرادی که کسب‌و‌کار شما به آنها خدمات‌رسانی می‌کند، درباره‌ی ویژگی‌های تقویم رومیزی مطلوب‌شان نظرخواهی کنید.

حالا که متوجه شدید تقویم رومیزی تا چه حد می‌تواند در تبلیغ و ترویج کسب‌وکار شما مفید باشد، فقط باید شرکت قدرتمندی را انتخاب کنید که این کار را به بهترین شکل انجام بدهد.

خدمات چاپ بازرگانی آژانس تبلیغاتی پرمون طرح، به کسب‌و‌کارهای بسیاری کمک کرده است که در بازار رقابتی امروز دیده شوند و بدرخشند. همین حالا تصمیم بگیرید که شما هم یکی از آن کسب‌و‌کارهای موفق باشید.

برگرفته از: www.printthree.com

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شش =